Pārseguma un griestu siltināšana

KĀPĒC IR JĀSILTINA MĀJAS PĀRSEGUMS VAI GRIESTI?

Siltais gaiss ceļas uz augšu, bet hermētiski griesti kalpo par barjeru siltā gaisa izplūdei. Ja ir auksti, neapdzīvoti bēniņi, pārsegumam (griestiem) ir jābūt labi nosiltinātam. Šajā gadījumā jumts netiek siltināts, jo siltajam un aukstajam gaisam ir jāsatiekas siltināšanas materiālā. Pārsegumā tāpat kā jumtā ir daudz sarežģītu savienojumu, kurus būvniecības laikā ir grūti hermetizēt. Telpu mitrums, kas ceļas augšup kopā ar silto gaisu, nokļūst atstātajās plaisās. Tā rodas ne tikai siltuma zudumi, bet arī kondensējas mitrums pārseguma iekšpusē, tādēļ var rasties pelējums, puve vai citas problēmas. Griestu siltināšana šajā situācijā būtu optimāls un ļoti nozīmīgs lēmums. „GAMO” putas viegli novērš visus riskus un nodrošina veselīgu un komfortablu klimatu.

KĀ TIEK VEIKTA SIENU SILTINĀŠANA?

Ja griesti tiek siltināti ar „GAMO” putām no iekšpuses (apakšpuses) tieši uz griestu koka un betona konstrukcijām, ir jāpiestiprina turētāji, kas paredzēti piekaramajiem griestiem.
Siltinot pārsegumu (bēniņos), augšpusē ir obligāti jāsamontē gulšņi, ja bēniņu grīda tiks ekspluatēta. Uzpūšot „GAMO” putas, dažu sekunžu laikā materiāls izplešas līdz 100 reizēm, stipri pielīpot pie pārseguma virsmas, izplešoties aizpilda visas plaisas, tādējādi izveidojot vienlaidu siltināšanas materiāla kārtu. Ūdens tvaika un vēja izolācijas plēve unikālo materiāla īpašību dēļ (skat. sertifikātu lapā „PAR PRODUKTU”) nav jāizmanto. Izmantojiet mūsu eksperta bezmaksas konsultāciju un uzziniet, kā pareizi sagatavot sienas siltināšanai.

Kāds ir nepieciešamais siltinājuma biezums?

GAMO H2foam Lite EN ISO 10456 λds = 0,038 W/(m∙K)

 

Ēkas energoefektivitātes klase Griestu siltināšana  
Materiāla pretestība Konstrukcijas pretestība Kopējā pretestība Materiāla biezums (cm)  
C, B 6,25 6,25 24  
A 10 10 38 Jaunajām būvēm
A+ 11,1 11,1 42 Jaunajām būvēm
A++ 12,5 12,5 47,5 Jaunajām būvēm
  3,95 3,95 15 Renovācijai

 

PĀRSEGUMA KONSTRUKCIJU SILTINĀŠANA

PĀRSEGUMA SILTINĀŠANA

Siltināšana no mājas iekšpuses
  • Koka segums virs pārseguma (saplāksnis, OSB u. c.)
  • Spāres un šķērssijas, aizpildītas ar „GAMO” putām
  • Ģipškartona profils, nopūsts ar „GAMO” putām
  • Ģipškartons

Kontakts

šķīdums