PAR MUMS

IEPAZĪSTIETIES AR MŪSU UZŅĒMUMU UN UZTICIET SAVAS SILTINĀŠANAS RŪPES MUMS!

KAS MĒS ESAM?

Mūsu uzņēmuma galvena darbība ir būvniecības procesā esošu, jau izbūvētu vai renovējamu ēku hermētiska siltināšana. Siltinām dažādu veidu mājas, sienas, griestus, jumtus, grīdas, starpsienas un fasādes. Mūsu komandā strādā tikai kvalificēti speciālisti.

Mums ir svarīgi, lai klienti vienmēr būtu apmierināti, tādēļ darbus pastāvīgi veicam profesionāli un atbildīgi. Saviem klientiem piedāvājam tikai augstākās kvalitātes izstrādājumus un pakalpojumus ar ilgu garantijas laiku.

KĀPĒC MĒS?

Eiropā esam ekskluzīvie Kanādas uzņēmuma ICYNENE Inc. pārstāvji un sastrādājam ar unikālo un komplekso GAMO termoputas siltināšanas tehnoloģiju  Lietuvā un Latvijā. Mūsu darbinieki ir vieni no viskvalitatīvākajiem darbu izpildītājiem izolācijas darbu jomā. Viņi visi ir atestēti lai strādātu ar GAMO putam, aizrautīgi sava amata pratēji, kuri pilnībā pārzina savu jomu un varat piedāvāt bezmaksas konsultācijas par energoefektīvas mājas būvniecības jautājumiem. Katru gadu Kanādas firmas Icynene speciālisti pēc izvēles pārbauda pabeigto objektu kvalitāti , vada mācību kursus, nodod un adaptē mūsu klimata apstākļiem Kanādas pieredzi.

 

Error: Invalid URL!

Kontakts

šķīdums